Allmoge
1189428
BÄNK, allmoge, 1800-tal.
BÄnk, allmoge, 1800-tal.
BÄnk, allmoge, 1800-tal.
BÄnk, allmoge, 1800-tal.
BÄnk, allmoge, 1800-tal.
BÄnk, allmoge, 1800-tal.
BÄnk, allmoge, 1800-tal.
BÄnk, allmoge, 1800-tal.

Målad. Höjd 51. Längd ca 236 cm.

Slitage. Färgbortfall. Torrsprickor. Fläckar.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
3 000 SEK