Design Möbler
1189436
Fritz Hansen
(Född 1872)
Fritz hansen, fåtölj, danmark, 1900-talets andra hälft.

FRITZ HANSEN, fåtölj, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Stomme av teak. Fast stoppad rygg och sits. Klädsel av skinn. Märkt "0363 by Fritz Hansen". Sitthöjd ca 38 cm.

Slitage. Repor. Märken. Bristningar, sits med äldre lagning i skinn. Lukt.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H91
Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

För information om transporter i Finland under den pågående strejken hos Posti.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 23 timmar
500
47
52
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 550 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
11 nov 22:27
500 SEK