Möbler Stolar
1189498
KARMSTOLAR, ett par, rokokostil. 1900-tal.
Karmstolar, ett par, rokokostil. 1900-tal.

Armlänsstolar med klädsel i läder. Balusterformad ryggbricka samt dekor av musselformationer. Sitthöjd 43, höjd 98.

Senare målning. Smärre slitage. Senare klädsel.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H155
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

För information om transporter i Finland under den pågående strejken hos Posti.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

600
56
62
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
16 nov 17:02
600 SEK
16 nov 13:23
550 SEK
16 nov 10:25
500 SEK
14 nov 18:15
450 SEK
14 nov 11:18
400 SEK