1189509
LJUSSTAKAR, ett par, troligen Frankrike, 1700-tal.
Ljusstakar, ett par, troligen frankrike, 1700-tal.

Mässing. Höjd 25 cm.

Slitage, har ursprungligen varit försilvrade.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V5
Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
220
2 344
244
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (9 bud)
15 nov 21:32
220 EUR
15 nov 21:32
200 EUR
13 nov 12:31
180 EUR
13 nov 12:26
135 EUR
10 nov 11:47
125 EUR