Design Övrigt
1189692
LARS HOLMSTRÖM, ljusstakar, 3 stycken, samt en ljusstake för fem ljus möjligen av Lars Holmström.
Lars holmstrÖm, ljusstakar, 3 stycken, samt en ljusstake för fem ljus möjligen av lars holmström.

Ljusstakar av mässing, de tre för ett ljus vardera signerade Firma Lars Holmström Arvika, med lösa ljusmanschetter. Höjd ca 9 respektive 7 cm.

Obetydligt slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V25
Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

För information om transporter i Finland under den pågående strejken hos Posti.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 800
169
187
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
3 nov 7:55
1 800 SEK