Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Övrigt
1189823
Howard Smith
(Född 1928)
Howard smith, figuriner, 3 st, keramik, ur serien parvi, arabia 1900-talets slut.

HOWARD SMITH, figuriner, 3 st, keramik, ur serien Parvi, Arabia 1900-talets slut.

Blå fågel "Timo" höjd 23 cm
Blå fågel "Lisa" höjd 16 cm
Grön fågel "Paavo" höjd 16 cm

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
250 EUR