Design Övrigt
1189870
BITOSSI, bordslampa, keramik, Italien, 1960/70-tal.
Bitossi, bordslampa, keramik, italien, 1960/70-tal.

Cylindrisk form med guldglasyr. Etikettmärkt Miranda AB. Total höjd 55 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK