Konst Modern svensk konst
1189920
Sten Eklund
(1942-2009)
Sten eklund, handkolorerad etsning, 1981, signerad och numrerad 36/50.

STEN EKLUND, handkolorerad etsning, 1981, signerad och numrerad 36/50.

Utan titel. Plåtstorlek 11 x 8 cm.

Oramad. Helhetsintrycket är mycket gott.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T106 - Visas på begäran
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

För information om transporter i Finland under den pågående strejken hos Posti.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
141
155
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
6 nov 17:18
1 500 SEK
1 nov 14:42
1 000 SEK