Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Modern svensk konst
1190714
Rune Jansson
(1918-2014)
Rune jansson, olja på pannå, signerad och daterad -45.

RUNE JANSSON, olja på pannå, signerad och daterad -45.

Komposition. 34 x 27 cm.

Obetydligt ytslitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
2 500 SEK