Design Övrigt
1190735
VÄGGLAMPA / INDUSTRILAMPA, metall, Brottby Mekaniska Verkstäder, Mölndal, ca 1930/40-tal.
VÄgglampa / industrilampa, metall, brottby mekaniska verkstäder, mölndal, ca 1930/40-tal.

Delvis ställbar. Total längd 92 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
1 800
169
187
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
9 nov 16:21
1 800 SEK
9 nov 16:20
1 700 SEK
9 nov 16:19
1 600 SEK
9 nov 16:08
1 500 SEK
9 nov 16:04
1 400 SEK