Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Vintage & Fashion Kläder
1191023
BRUDKLÄNNING, omkring 1935.
BrudklÄnning, omkring 1935.
BrudklÄnning, omkring 1935.
BrudklÄnning, omkring 1935.
BrudklÄnning, omkring 1935.
BrudklÄnning, omkring 1935.
BrudklÄnning, omkring 1935.
BrudklÄnning, omkring 1935.
BrudklÄnning, omkring 1935.
BrudklÄnning, omkring 1935.
BrudklÄnning, omkring 1935.
BrudklÄnning, omkring 1935.

Vit klänning med pärlbroderade ärmar och öppen rygg. Lång kjol av satin. Hårprydnad medföljer.

Skador. Slitage. Pärlor saknas. Fläckar.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK