1191164
Alexander Clemens Wetterling
(1796-1858)
Alexander clemens wetterling, blyertsteckning, signerad och daterad 1838.

ALEXANDER CLEMENS WETTERLING, blyertsteckning, signerad och daterad 1838.

"Bataille de Feining 1796". 47 x 95 cm.

Ej examinerad ur ram, skador, fläckar.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
5 000 SEK