Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1191447
Christian Wilhelm Ernst Dietrich, hans efterföljd
(1712-1774)
Christian wilhelm ernst dietrich, hans krets, olja på pannå.

CHRISTIAN WILHELM ERNST DIETRICH, hans krets, olja på pannå.

Lärd herre i pälsmössa. 18 x 15 cm.

Något krackelerad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L134
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 8 timmar
550
52
58
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
23 jan 18:16
550 SEK
23 jan 13:53
500 SEK
23 jan 0:33
300 SEK