Belysning Bordslampor
1191494
BORDSLAMPOR, ett par, glas och mässing, 1900-talets andra hälft.
Bordslampor, ett par, glas och mässing, 1900-talets andra hälft.

En ljuspunkt vardera. Glas med slipad dekor. Höjd inkl skärm 62 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestade.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
6 000 SEK