Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1192734
Louis Vuitton
(Född 1854)
Louis vuitton, väska, "pochette twin gm".

LOUIS VUITTON, väska, "Pochette Twin GM"

Monogramcanvas med bruna skinndetaljer. Tryckknapp i guldfärgad mässing. Foder i beige alcantara. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in Spain" samt numrerad (1999). Avtagbar axelrem med tryckknappar. 24 x 13 cm.

Smärre slitage.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
4 000 SEK