1192807
BOK, "Konkret konst", Vilhelm Bjerke Petersen, Raben & Sjöberg 1956, Meijels bokindustri, Halmstad 1956, 119/150.
Bok, "konkret konst", vilhelm bjerke petersen, raben & sjöberg 1956, meijels bokindustri, halmstad 1956, 119/150.

Inbunden i helskinnband. Med fyra seriegrafier signerade och numrerade 119/150 av konstnärerna Olle Baertling, Olle Bonniér, Karl-Axel Pehrson och Vilhelm Bjerke Petersen.

Smärre slitage på pärm. Något gulnad i kanterna.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
4 800
456
506
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
24 nov 16:05
4 800 SEK
24 nov 16:05
4 600 SEK
24 nov 15:57
4 400 SEK
24 nov 15:16
4 200 SEK
24 nov 12:25
4 000 SEK