1192952
Meissen
Figurgrupp, porslin, meissen.
Figurgrupp, porslin, meissen.
Figurgrupp, porslin, meissen.
Figurgrupp, porslin, meissen.
Figurgrupp, porslin, meissen.

FIGURGRUPP, porslin, Meissen.

Höjd 18 cm.

Skador. Nagg. Lagningar.

Utropspris
3 000 SEK