1193093
KAFFESERVIS, "Cobalt Net", 16 dlr, Lomonosov, Ryssland, porslin, 1900-talets andra hälft.
Kaffeservis, "cobalt net", 16 dlr, lomonosov, ryssland, porslin, 1900-talets andra hälft.

Blå-vit samt förgylld dekor. Bestående av:
6 kaffekoppar med fat
6 assietter
1 kakfat
1 kaffekanna
1 sockerskål
1 gräddkanna

Bruksskick. Smärre glasyrnagg.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Utropspris
2 500 SEK