Diverse Övrigt
1193503
SKULPTURER, ett par, målad och bronserad gjutmassa, 1900-talets första hälft.
Skulpturer, ett par, målad och bronserad gjutmassa, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 65 cm.

Slitage. Lagningar.

Placering: Västberga Allé 3, Visas på begäran
Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

301
29
32
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
1 dec 18:18
301 SEK