1193599
Okänd konstnär 1800-talets första hälft
OkÄnd konstnÄr, blyerts, signerad louise de préseau och daterad 1819.

OKÄND KONSTNÄR, blyerts, signerad Louise de Préseau och daterad 1819.

Porträtt av Le Comte de Worenzow. 18 x 12 cm.

Ej examinerad ur ram. Fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V15

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 22 timmar
1 500
143
157
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
5 dec 7:00
1 500 SEK
1 dec 9:46
1 000 SEK
30 nov 16:07
350 SEK
30 nov 0:27
300 SEK