1193635
JARDINJÄR, mässing, 1800-tal.
JardinjÄr, mässing, 1800-tal.
JardinjÄr, mässing, 1800-tal.
JardinjÄr, mässing, 1800-tal.
JardinjÄr, mässing, 1800-tal.
JardinjÄr, mässing, 1800-tal.
JardinjÄr, mässing, 1800-tal.

Driven dekor med bladverk. Två lejonmaskaroner med ringhänklar. Längd 44 cm.

Åldersrelaterat slitage. Något instabil. Några bucklor. Insida anlupen.

Utropspris
2 500 SEK