Diverse Övrigt
1193645
KORKSKRUV för vintunnor, smide och trä, 1800-tal.
Korkskruv för vintunnor, smide och trä, 1800-tal.

Längd 12 cm.

Åldersrelaterat slitage. Spricka i hänkel.

Slutpris
1 800
172
193
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
4 dec 21:52
1 800 SEK
4 dec 21:52
1 500 SEK
4 dec 21:50
1 000 SEK
3 dec 23:28
300 SEK