Konst Skulptur
1193715
Salvador Dalí
(1904-1989)
Salvador dalÍ, skulptur, brons, signerad och numrerad 181/300.

SALVADOR DALÍ, skulptur, brons, signerad och numrerad 181/300.

"Carmen-Castanets". Höjd 17,5 cm. Monterad på stensockel. Total höjd 26 cm. Med originalbox och certifikat.

Helhetsintrycket är gott. Sockel med mindre märke.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
20 000 SEK