1193722
Frederick Carlton
Frederick carlton, olja på duk, signerad.

FREDERICK CARLTON, olja på duk, signerad.

Landskap med risplockande flickor. 31 x 51 cm.

Krackelerad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
2 200
209
232
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
6 dec 17:44
2 200 SEK
6 dec 17:44
2 000 SEK
6 dec 17:44
1 910 SEK
3 dec 8:01
1 800 SEK
29 nov 13:05
300 SEK