Belysning Bordslampor
1194318
BORDSLAMPOR, ett par, Luxus. 1900-talets andra hälft.
Bordslampor, ett par, luxus. 1900-talets andra hälft.

Bordslampor av trä och plast. En ljuspunkt vardera. Diameter 31,5, höjd 64 cm.

Slitage, märken, torrsprickor. Ej funktionstestade.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Utropspris
2 500 SEK