Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1194572
Liisa Leppiniemi
(Född 1933)
Liisa leppiniemi, olja på masonit, signerad och daterad -88.

LIISA LEPPINIEMI, olja på masonit, signerad och daterad -88.

"Komposition II", 79 x 54 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T30
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
250 EUR