Belysning Bordslampor
1194744
Carl Fagerlund
(1915-2011)
Carl fagerlund, bordslampa. orrefors,  1900-talets andra hälft.

CARL FAGERLUND, bordslampa. Orrefors, 1900-talets andra hälft.

Bordslampa av glas med underfång. Detaljer av mässing. Total höjd 35,5 cm.

Slitage, ej funktionstestad, repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C1
Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 000
95
105
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
28 nov 18:45
1 000 SEK