Design Övrigt
1194878
Hans-Agne Jakobsson
(1919-2009)
Hans-agne jakobsson, ljuskrona markaryd 1900-talets senare del.

HANS-AGNE JAKOBSSON, ljuskrona Markaryd 1900-talets senare del

För sex ljus, stomme av mässing, diameter ca 30, höjd exkl kedja ca 36 cm

Anlupen. Åldersrelaterat slitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

657
63
70
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
5 dec 11:24
657 SEK