Konst Modern svensk konst
1194980
Philip von Schantz
(1928-1998)
Philip von schantz, färglitografi, signerad v schantz, daterad 77 och numrerad 119/125 med blyerts.

PHILIP VON SCHANTZ, färglitografi, signerad v Schantz, daterad 77 och numrerad 119/125 med blyerts.

Gröna äpplen i panna. Bildmått 18,5 x 32,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Något gulnad.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
1 800
172
193
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
2 dec 11:53
1 800 SEK
2 dec 11:53
1 700 SEK
2 dec 11:52
1 500 SEK
2 dec 11:48
1 250 SEK
1 dec 22:08
800 SEK