Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Modern svensk konst
1194980
Philip von Schantz
(1928-1998)
Philip von schantz, färglitografi, signerad v schantz, daterad 77 och numrerad 119/125 med blyerts.

PHILIP VON SCHANTZ, färglitografi, signerad v Schantz, daterad 77 och numrerad 119/125 med blyerts.

Gröna äpplen i panna. Bildmått 18,5 x 32,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Något gulnad.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK