Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1195109
Mauri Favén
(1920-2006)
Mauri favÉn, akvarell, signerad och daterad -82.

MAURI FAVÉN, akvarell, signerad och daterad -82.

Abstrakt komposition. 36 x 26 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
300 EUR