Konst Modern svensk konst
1195185
Axel Olson
(1899-1986)
Axel olson, olja på pannå, signerad.

AXEL OLSON, olja på pannå, signerad.

Fiskeläge. 28 x 55 cm.

Smärre färgbortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T206
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

2 400
228
253
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
1 dec 21:42
2 400 SEK
30 nov 10:51
2 200 SEK
29 nov 13:00
2 000 SEK