Konst Grafik
1195236
Theo Tobiasse
(1927-2012)
Theo tobiasse, färglitografi på japanpapper, signerad med blyerts och numrerad 136/175.

THEO TOBIASSE, färglitografi på Japanpapper, signerad med blyerts och numrerad 136/175

"La traverse une ville sur un cheval de papier". Bladstorlek 56 x 76,5 cm.

Ej examinerad ur ram

Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 611 69 32

Slutpris
3 600
345
385
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
9 dec 18:58
3 600 SEK
9 dec 18:56
3 400 SEK
9 dec 18:55
3 200 SEK
9 dec 18:54
3 000 SEK
9 dec 18:53
2 800 SEK