Konst Modern svensk konst
1195549
Erik Jerken
(1898-1947)
Erik jerken, olja på duk, signerad.

ERIK JERKEN, olja på duk, signerad

Stilleben med whiskyflaska och frukter. Ca 56 x 46 cm.

Obetydligt ytslitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK