Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Modern svensk konst
1195771
Madeleine Pyk
(Född 1934)
Madeleine pyk 2 st, akvarell och tusch på papper, signerade och daterade 1969 resp 1970.

MADELEINE PYK 2 st, akvarell och tusch på papper, signerade och daterade 1969 resp 1970.

Utan titel. Bladstorlek 23,5 x 33 cm resp 27,5 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram. Något gulnad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L134
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 656
535
593
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
17 jan 20:19
5 656 SEK
17 jan 20:19
5 456 SEK
17 jan 20:15
5 200 SEK
17 jan 20:15
5 000 SEK
15 jan 23:20
4 200 SEK