Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Modern svensk konst
1195774
Madeleine Pyk
(Född 1934)
Madeleine pyk, 2 st, blandtekniker, signerade och daterade 1970.

MADELEINE PYK, 2 st, blandtekniker, signerade och daterade 1970.

"Rembrand äggoljan tar slut 1968. Om det blev..." samt "Flygolyckan på olycksplatsen". Bladstorlek 17 x 25 cm samt 27 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK