Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1196470
Joan Miró
(1893-1983)
Joan mirÓ, 2 st originalfärglitografier ur "miró lithographe ii".

JOAN MIRÓ, 2 st originalfärglitografier ur "Miró Lithographe II".

Bladstorlek ca 49 x 32 cm.

Vikveck. Smärre slitage.

QUENEAU, RAYMOND. Joan Miró. Lithographe II. 1953-1963. Maeght Editeur, Paris 1975.

Utropspris
250 EUR