Design Möbler
1196675
SVANTE SKOGH, stolar, 4 st, "Rosetto", Abrahamssons Möbelfabrik AB, Smålands Taberg, modellen lanserad 1957.
Svante skogh, stolar, 4 st, "rosetto", abrahamssons möbelfabrik ab, smålands taberg, modellen lanserad 1957.

Fyra stolar av teak. Klädda och stoppade sitsar. Sitthöjd 42, höjd 92 cm.

Slitage. Två med lagningar på rygg. Senare klädsel med fläckar.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
3 000
285
316
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
2 dec 12:44
3 000 SEK
2 dec 12:44
2 800 SEK
2 dec 12:44
2 500 SEK
2 dec 12:43
2 000 SEK