Design Möbler
1197057
SOFFGRUPP, 3 delar, France & Daverkosen, Danmark, 1950/60-tal.
Soffgrupp, 3 delar, france & daverkosen, danmark, 1950/60-tal.

Stomme av bok. Lösa dynor med knapphäftad tygklädsel. Resårsits. Märkt FRANCE & DAVERKOSEN. Längd 62-130, sitthöjd 45, höjd 80 cm.

Slitage. Märken. Smärre fläckar.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
4 000 SEK