Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Klassisk svensk konst
1197060
Amanda Bergstedt
(1841-1918)
Amanda bergstedt, olja på duk, signerad a. bergstedt och daterad 1909.

AMANDA BERGSTEDT, olja på duk, signerad A. Bergstedt och daterad 1909.

Motiv från Gustafsberg. 60 x 46 cm.

Smärre färgbortfall i kanterna.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK