Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1197221
Ulrica Fredrica Pasch, tillskriven
(1735-1796)
Ulrica fredrica pasch, tillskriven. olja på duk 66 x 50,5 cm.

ULRICA FREDRICA PASCH, tillskriven. Olja på duk 66 x 50,5 cm.

Drottning Sofia Magdalena (1746-1813). Olja på duk 66 x 50,5 cm.

Ytsmuts.
Krackelyr.
Retuscher.
Smärre skrapmärken längs ramkanten.

Lisa Gartz
Lisa Gartz
Specialist skulptur och äldre måleri
+46 (0)8 614 08 59

Utropspris
8 000 SEK