Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Modern svensk konst
1197267
Birger Birger-Ericson
(1904-1994)
Birger birger-ericson, olja på papp-pannå , signerad.

BIRGER BIRGER-ERICSON, olja på papp-pannå , signerad.

"Badande kvinnor". 33 x 41 cm.

Skrapmärken. Tryckskada.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T24
Proveniens

Riksförbundet för bildande konst., utställning Sthlms läraoverk.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK