Möbler Skåp & Byråar
1197309
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft
Sideboard, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med teak. Tre dörrar med bakomliggande hyllplan. Fyra lådor. Bredd 180. Djup 42,5. Höjd 80,5 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage, fläckar och fanerskador.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
3 000 SEK