Konst Modern svensk konst
1197332
Per Adalbert von Rosen
(Född 1953)
Per adalbert von rosen, olja på duk, signerad.

PER ADALBERT VON ROSEN, olja på duk, signerad.

Komposition. 61,5 x 50,5 cm.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK