Konst Grafik
1197339
Olle Bonniér
(1925-2016)
Olle bonniÉr, litografi, signerad och numrerad 45/50, daterad -47.

OLLE BONNIÉR, litografi, signerad och numrerad 45/50, daterad -47

Komposition. 38 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK