Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Smycken Armband
1197485
ARMBAND 18K guld, fiskbenslänk 25,6 g.
Armband 18k guld,  fiskbenslänk 25,6 g.

Längd och bredd ca 20 x 1 cm.

Slitage. Repor.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46-76-209 59 81

Utropspris
9 000 SEK