Design Möbler
1197578
Yrjö Kukkapuro
(Född 1933)
YrjÖ kukkapuro, stolar, 4 st, "funktus", avarte 1900-talets slut.

YRJÖ KUKKAPURO, STOLAR, 4 st, "Funktus", Avarte 1900-talets slut.

Bredd 54 cm. Sitthöjd 45 cm, totalhöjd 81 cm. Stapelbara. Tillverkarens etikett.

Repor på ryggstöden.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - H37
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
30
313
34
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (1 bud)
28 nov 5:39
30 EUR