Design Möbler
1197797
FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets första hälft.
FÅtÖljer, ett par, 1900-talets första hälft.

Helstoppade fåtöljer med resårsits och ljusblå sammetsklädsel. Ben av betsat lövträ. Sitthöjd 40, höjd 74 cm.

Slitage. Ställvis omfattande slitage. Fläckar.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK