1197810
BAKELSEGAFFLAR, 12 st, silver, 1900-talets mitt.
Bakelsegafflar, 12 st, silver, 1900-talets mitt.

12 tårtgafflar modell "Chippendale". Längd 14,5 cm. Vikt 305 gram.

Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L11
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 759
262
291
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
7 dec 15:21
2 759 SEK
7 dec 11:54
2 559 SEK
7 dec 11:54
2 500 SEK
7 dec 10:57
2 255 SEK
7 dec 10:57
2 055 SEK