Design Övrigt
1197829
Lisa Larson
(Född 1931)
Lisa larson, adventsljusstake k-studion gustavsberg, 1900-talets senare del.

LISA LARSON, adventsljusstake K-studion Gustavsberg, 1900-talets senare del

Glaserat stengods och trä, längd 31,5, höjd 13,5 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK